Lavatrice EWT 1062 IFW

52.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice EWT 1062 IFW
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EWT 1062 IFW
Kapaciteti i larjes:
6 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Nga lart
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Delikate,Batanije,Te leshtat etj
Material i kazanit:
Inox
Niveli Zhurmës:
57 dB
Permasat:
89 x 40 x 60 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Time Manager: Programim i kohes se larjes ne varesi te papastertise se rrobave
  • AutoSense: Rregullim automatik i kohës, ujit dhe konsumit te energjisë ne varesi te ngarkese

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit