Lavatrice EW6F 428 WU

64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice EW6F 428 WU
Ask a question
WFLAEEW6F428WU
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EW6F 428 WU
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Po
Programe Speciale:
Delikate, Batanije,Te leshtat, Xhinset, Antialergjik me avull etj
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
58 dB
Permasat:
85 x 60 x 55 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Sistem SensiCare: Programim automatik i ciklit te larjes ne varësi të ngarkesës
  • Time Manager: programim manual i kohes
  • SoftPlus: Siguron butesi dhe arome me te gjate

Produkte të Ngjashme