-33%

Larese-tharese Hotpoint-Ariston AQD970F 697 EU

59.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 89.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Larese-tharese Hotpoint-Ariston AQD970F 697 EU
WFLAHAAQD970F697EU
Nuk ka Gjendje
Marka:
Hotpoint - Ariston
Modeli:
AQD970F 697 EU
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Kapaciteti i Tharjes:
6 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1600 rpm
Klasa Energjise:
A (-10%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Jo
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
18 programe
Program me Avull:
Po
Programe Speciale:
Program per rrobat e leshta,Delikate, rifreskim me avull etj
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
53 dB
Permasat:
85 x 60 x 62
Garancia:
60 Muaj
  • Teknologjia e motorrit Inverter ju garanton eficence me te mire per pjesen e konsumit te energjise si dhe nivel me te reduktuar te zhurmes
  • Colour Care: dizenjuar per te ruajtur intensitetin e ngjyrave dhe shkelqimin e ngjyres se bardhe
  • Direct injection: Miximi i detergjentit me ujin ( deperton me shpejt ne fibra dhe realizon larje me cilesore edhe ne temperatura te ulta)
  • Woolmark Platinium care-Çertefikuar per larjen e rrobave te leshta dhe deliakte
  • OPSIONI ANTI-RRUDHË
  • Opsioni Anti-Rrudhe parandalon formimin e rrudhave ne rrobat tuaja. Në fund të ciklit të tharjes dhe derisa të hapet dera, rrobat kryejne lëvizje herë pas here për të parandaluar formimin e rrudhave.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë