-20%

Sobe EKC 61960 OX

52.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 65.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Sobe EKC 61960 OX
WFSEEKC61960OX
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EKC 61960 OX
Kategori:
Elektrike
Paneli i kontrollit:
Me butona
Ekran LCD:
Po
Numri i programeve te gatimit:
7 programe
Kohemates:
Po
Numri i vatrave:
4 vatra
Valvul Sigurie:
Jo
Centil Ndezes:
Jo
Nr. i xhamave:
2
Aksesorë:
1 tava + 1 skare
Shina Teleskopike:
Jo
Sirtar:
Po
Klasa e energjise:
A
Konsumi i energjise:
0.84 kwh
Volumi i furres:
54 L
Garancia:
24 Muaj
Permasa:
85x60x60 cm
Garancia::
24 Muaj
  • Soba multifunksionale Electrolux me kapacitet 54 litra, permasa 60 cm gjerësi si dhe bazament qeramike të vatrave të gatimit na mundëson eficencë të lartë në gatim.
  • Veshja qeramike e brendshme eshte lehtesisht e pastrueshme
  • Timer Display ju ndihmon ne programim e kohes së gatimit edhe ne momentin që ju e harroni atë, fiket automatikisht.
  • Program gatimi me avull:Steam Plus

Produkte të Ngjashme

Më të Shiturat

Produktet e Fundit