Frigorifer Whirpool WTNF 82O X H

99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Whirpool WTNF 82O X H
Ne Stok
+
Marka:
Whirpool
Modeli:
WTNF 82O X H
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
338 L
Kapaciteti i ftohesit:
234 L
Kapaciteti i ngriresit:
104 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
189 x 60 x 73 cm
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Jo
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
40 dB
Garancia:
60 Muaj
  • 6TH SENSE: Teknologjia 6th sense monitoron temperaturën brenda frigoriferit dhe e rregullon automatikisht.
  • FreshBox 0 °: sirtar me temperaturë të ulët për ruajtjen e ushqimit
  • Multiflow:- shpërndarja uniforme e ajrit dhe lagështia në frigorifer

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit