-24%

Frigorifer Whirlpool B TNF 5011 OX

75.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Whirlpool B TNF 5011 OX
WFFWBTNF5011OX
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
B TNF 5011 OX
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
450 l
Kapaciteti i ftohesit:
302 l
Kapaciteti i ngriresit:
148 l
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
197x 70 x 71 cm
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Jo
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
43 dB
Garancia:
60 Muaj
  • 6TH SENSE: Teknologjia 6th sense monitoron temperaturën brenda frigoriferit dhe e rregullon automatikisht. Kjo ndikon ne konsum me te ulet te energjise
  • Humidity Control: Sirtar me nivel lageshtire

Produkte të Ngjashme