Frigorifer Whirlpool W5 911E OX

64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Whirlpool W5 911E OX
WFFWW5911EOX
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
W5 911E OX
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
372 L
Kapaciteti i ftohesit:
261 L
Kapaciteti i ngriresit:
111 L
Sistemi i Ftohjes:
Statik (Shkrirje Automatike)
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
201 x 59.5 x 65 cm
Dispenser uji:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Niveli i zhurmës:
39 dB
Garancia:
24 Muaj
  • 6TH SENSE: Teknologjia 6th sense monitoron temperaturën brenda frigoriferit dhe e rregullon automatikisht

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit