-25%

Frigorifer Samsung RB3VTS104SA/EK

48.740 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Samsung RB3VTS104SA/EK
Ask a question
WFFSRB3VTS104SAEK
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
RB3VTS104SA/EK
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
317 L
Kapaciteti i ftohesit:
228 L
Kapaciteti i ngriresit:
89 l
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
186 x 59.5 x 65 cm
Dispenser uji:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
39 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Twin Cooling System™ - Mbajini ushqime të freskëta për më shumë kohë. Një Twin Cooling System™ optimizon temperaturën dhe lagështirën në frigorifer dhe ngrirës me avulluesit dhe ftohësit e pavarur. Ai gjithashtu qarkullon ajër në çdo qoshe për ftohje të njëtrajtshme. Prandaj, ushqimi qëndron i shijshëm, i njomë dhe i freskët dhe ka më pak djegie nga ngrirësi.
  • Xham i temperuar - Ruani artikuj të rëndë, si shalqinj ose kunguj, në mënyrë shumë më praktike dhe të sigurt, pavarësisht se sa peshojnë. Raftet me xham të temperuar janë projektuar dhe testuar për t'u rezistuar peshave të mëdha deri në 100 kg. Prandaj, edhe gatimet që janë përgatitur në tiganë dhe tenxhere të mëdha mund të mbahen të freskëta dhe të ftohta
  • Teknologjia Digital Inverter - Digital Inverter Compressor e rregullon shpejtësinë për ftohje efikase

Produkte të Ngjashme