-29%

Frigorifer Samsung RB 37J5820SA/EF

74.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 104.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Samsung RB 37J5820SA/EF
WFFSRB37J5820SAEF
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
RB 37J5820SA/EF
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
360 L
Kapaciteti i ftohesit:
262 L
Kapaciteti i ngriresit:
98 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
200 x 60 x 67
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Po
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
38 dB
Garancia:
2+3 Vite

Samsung ju jep 5 vjet garanci per kete pajisje!
E vlefshme nga 15/02/2020 deri 30/06/2020!


  • Teknologjia No Frost ju garanton ftohje konstante ne te gjithe hapesiren e brendshme .
  • All Around Cooling: Rryma ajri te njetrajtshme te cilat mundesojne temperature konstante ne cdo hapesire te kompartimentit te ftohesit, per te siguruar freski me tegjate te ushqimeve
  • Motorri Inverter: jetegjatesi dhe nivel me i reduktuar i zhurmes

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë