-20%

Frigorifer RCB 73421 TY

112.000 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 139.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer RCB 73421 TY
Ne Stok
+
Marka:
Aeg
Modeli:
RCB 73421 TY
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
341 L
Kapaciteti i ftohesit:
250 L
Kapaciteti i ngriresit:
91 L
Sistemi i Ftohjes:
DynamicAir Technology (Multi Flow)
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik LCD
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
200 x 60 x 65
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
41 dB
Garancia:
60 Muaj
  • TwinTech®Plus siguron që frutat dhe perimet tuaja të ruhen në temperaturë dhe lagështi optimale, në mënyrë që ushqimi të mbetet më i freskët.
  • TEKNOLOGJIA MULTI FLOW: Ky frigorifer kombinon teknikat më të reja për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët më gjatë.
  • Freshbox - Kompartiment i cili optimizon nivelin e lagështisë dhe heq të gjitha kondensimet e tepërta, dhe ushqimet delikate si mishi, peshku, produktet e qumeshtit ruajne vitaminat dhe shijet natyrale deri ne 3 here me shume se ne frigoriferet standarte.
  • Frigorifer me klas energjie A ++ konsumon 21% më pak energji se pajisja e klasës A+

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit