Frigorifer RCB 53426 TX

99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer RCB 53426 TX
WFFARCB53426TX
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
RCB 53426 TX
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
311 l
Kapaciteti i ftohesit:
220 l
Kapaciteti i ngriresit:
91 l
Sistemi i Ftohjes:
Automatike (me ventilim)
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
185 x 60 x 65
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Jo
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
43 dB
Garancia:
60 Muaj

  • Twin Tech Technology-Garanton cilesi dhe freski me te gjate per ushqimet
  • ProFresh: ""DynamicAir Technology""-sistem ftohje i cili siguron freski maksimale që ushqimi te mbetet gjithmonë në temperaturën e duhur duke ju kursyer energji si dhe duke ruajtur freskinë dhe aromen.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë