-28%

Frigorifer Indesit LR8 S1 X

42.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 59.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Indesit LR8 S1 X
Ne Stok
+
Marka:
Indesit
Modeli:
LR8 S1 X
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
339 L
Kapaciteti i ftohesit:
228 L
Kapaciteti i ngriresit:
111 L
Sistemi i Ftohjes:
Statik ( shkrirje Automatike )
Sistemi i Ngrirjes:
Low Frost
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
189 x 60 x 63 cm
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
38 dB
Garancia:
60 Muaj
  • Frigoriferi Indesit me kapacitet 339 litra I mireorganizuar per mbajtjen e ushqimeve tuaja.
  • Pajisja me teknologjinë Low Frost brenda kavitetit të ngriresit, akumulimi i akullit është reduktuar dhe me sipërfaqe të sheshtë nëparetet anesore, krijon lehtesi ne pastrim dhe konsum me teulet energjie.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit