-30%

Frigorifer Indesit LI8 FF2O X H

49.000 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 69.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Indesit LI8 FF2O X H
Ne Stok
+
Modeli:
LI8 FF2O X H
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
301 l
Kapaciteti i ftohesit:
213 l
Kapaciteti i ngriresit:
88 l
Sistemi i Ftohjes:
Automatike (me ventilim)
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
189 x 60 x 68 cm
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
39 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Model Frigoriferi Indesit me klase energjie A++, dhe sistem No Frost.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit