-15%

Frigorifer I kombinuar Hisense RB390N4BFE

72.240 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 84.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer I kombinuar Hisense RB390N4BFE
Ask a question
WFKHRB390N4BFE
Ne Stok
+
Marka:
Hisense
Modeli:
RB390N4BFE
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
304 L
Kapaciteti i ftohesit:
207 L
Kapaciteti i ngriresit:
97 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Temperatura:
Tregues dixhital i temperaturës në ngrirje dhe ftohje
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
60* 59 * 186
Dispenser uji:
Jo
Alarm:
Po
Niveli i zhurmës:
39 dB
Garancia:
24 Muaj
Frigorifer I kombinuar Hisense RB390N4BFE

Produkte të Ngjashme