Frigorifer Hitachi R-H270PRU7 (PWH)

57.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-H270PRU7 (PWH)
WFFHRH270PRU7PWH
Ne Stok
+
Marka:
Hitachi
Modeli:
R-H270PRU7 (PWH)
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
230 L
Kapaciteti i ftohesit:
176 L
Kapaciteti i ngriresit:
54 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
159 x 54 x 65 cm
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Jo
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
40 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Teknologjia Nano titanium(per heqjen e bakterieve dhe aromave)
  • Sistem i ftohjes Dual Sensing Control(Ftohje e pavarur e dy kompartimenteve)
  • Teknologjia Eco Thermo Sensor(ftohje optimale dhe kursim energjie)

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit