Frigorifer Hitachi R-H240PRU4 SLS

49.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-H240PRU4 SLS
Nuk ka Gjendje
Marka:
Hitachi
Modeli:
R-H240PRU4 SLS
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
203 l
Kapaciteti i ftohesit:
152 l
Kapaciteti i ngriresit:
51 l
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
146 x 54 x 65 cm
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
40 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Teknologjia Nano titanium per heqjen e bakterieve dhe aromave
  • Teknologjia Eco Thermo Sensor ftohje optimale dhe kursim energjie

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit