-29%

Frigorifer Hitachi R-BG410PRU6X (XGR)

91.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 129.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-BG410PRU6X (XGR)
WFFHRBG410PRU6XXGR
Ne Stok
+
Marka:
Hitachi
Modeli:
R-BG410PRU6X (XGR)
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
320 l
Kapaciteti i ftohesit:
215 l
Kapaciteti i ngriresit:
105 l
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
190 x 60 x 68
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Jo
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
41 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Teknologjia e Motorrit Inverter ju siguron ftohje optimale nëpërmjet qarkullimit të ajrit si dhe ruan efikasitetin dhe intesitetin e saj nëpërmjet sensorit Eco Thermo.
  • Sistem i Ftohjes Dual Fan ju siguron ftohje të pavarur në të dy kompartimentet dhe lejon ftohje optimale.
  • Grimcat Nano Titanium në veshjen e brendshme të kompartimentit të ftohësit mundëson heqjen e bakterieve dhe eliminon aromat.

Produkte të Ngjashme