-15%

Frigorifer Hitachi R-BG410PRU6 (GBK)

84.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-BG410PRU6 (GBK)
WFFHRBG410PRU6GBK
Ne Stok
+
Marka:
Hitachi
Modeli:
R-BG410PRU6 (GBK)
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
320 L
Kapaciteti i ftohesit:
215 l
Kapaciteti i ngriresit:
105 l
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
190 x 60 x 68 cm
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Jo
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Jo
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
43 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Teknologjia Nano Titanium(per heqjen e bakterieve dhe aromave)
  • Teknologjia Eco Thermo Sensor(ftohje optimale dhe kursim energjie)
  • Teknologjia Inverter e Motorrit
  • Sistem i pavarur i dy kompartimenteve

Produkte të Ngjashme

Më të Shiturat

Produktet e Fundit