Frigorifer AEG RCB632E4MW

109.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer AEG RCB632E4MW
WFFARCB632E4MW
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
RCB632E4MW
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
330 L
Kapaciteti i ftohesit:
229 L
Kapaciteti i ngriresit:
101 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
186 x 59.5 x 65 cm
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
42 dB
Garancia:
60 Muaj
  • TwinTech®Plus siguron që frutat dhe perimet tuaja të ruhen në temperaturë dhe lagështi optimale, në mënyrë që ushqimi të mbetet më i freskët.
  • TEKNOLOGJIA MULTI FLOW: Ky frigorifer kombinon teknikat më të reja për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët më gjatë.
  • Frigorifer me klas energjie A ++ konsumon 21% më pak energji se pajisja e klasës A

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë