Frigorifer Banak Whirpool WH 2000

36.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Banak Whirpool WH 2000
Ne Stok
+
Marka:
Whirpool
Modeli:
WH 2000
Klasa e energjisë:
B
Kapaciteti total (neto):
215 l
Kapaciteti i ngriresit:
215 l
Sistemi i Ngrirjes:
Statik (Shkrirje Manuale)
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
86.5x80.6x64.2 cm
Aksesorë:
Po
Rafte xhami:
Jo
Zone e fresket:
Jo
Alarm:
Jo
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
41 dB
Garancia:
60 Muaj
  • Frigoriferi WH 2000 është i pajisur me një kontroll të thjeshtë dhe të besueshëm elektromekanik, i cili ka një fuqi të lartë të ngrirjes dhe një ruajtje të gjatë (deri në 36 orë) të temperaturës.
  • Funksioni Fast Freezing mundeson ngrirje te shpejte të produkteve pa humbur cilësine, vitaminat dhe vlerat ushqyese

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit