Frigorifer Minibar SnoWhite SW040

33.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Minibar SnoWhite SW040
Ne Stok
+
Marka:
Snowhite
Modeli:
SW040
Klasa e energjisë:
D
Kapaciteti total (neto):
40 l
Sistemi i Ftohjes:
Statik (Shkrirje Automatike)
Kontrolli:
Mekanik
Nr. i kompresorëve:
Pa Motorr
Përmasat:
56 x 40 x 48 cm
Aksesorë:
Po
Rafte xhami:
Jo
Niveli i zhurmës:
0 dB
Garancia:
24 Muaj
  • Minibar me sistem ftohje absorbues, pa motorr te krijon kushte optimale ftohjeje pa nivel zhurme dhe me konsum me te ulet energjie.
  • I pershtatshem per pozicionim me qendrim te lire ose per tu inkasuar.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit