-23%

Frigorifer Samsung RB 31HSR2DSA/EF

48.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 63.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Samsung RB 31HSR2DSA/EF
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
RB 31HSR2DSA/EF
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
306 L
Kapaciteti i ftohesit:
230 L
Kapaciteti i ngriresit:
76 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik (Ekran LED)
Përmasat:
185 x 60 x 65
Zone e fresket:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
39 dB
Garancia:
2 + 3 vite
  • Sistem ftohje dhe ngrirje: No Frost (Me ajër)
  • Lëvizje e lehtë e rafteve(Easily slide)
  • All around cooling: rryma ajri te njetrajtshme
  • Fresh Zone
  • Shtrese antibakteriale
  • Kahu i derës: i ndërrueshëm
  • Niveli i zhurmës : 39 dB
  • Klasa e energjisë: A+
  • Kapaciteti total: 306 L

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit