Katalogu i Ofertave Janar

BLI KËTU A+ 310 L Frigorifer RB31FERNDEF/EF 54 990 Le kë 79.990 L 4,963 -31% 2 Vjet Garanci 60 68 39 dB 185 60 67 1000 W Shtrydhëse Frutash J 700 - Shtrydhje e nje fruti te plotë - Sistem sigurie - Kundër pikimit dhe spërkatjes 12 990 Le kë 19.990 L -35% 2 Vjet Garanci BLI KËTU INOKS BLI KËTU Galaxy J4+ J415F 18 490 Le kë 21.990 L 13 MP 2 GB 3300 mAh IPS LCD 6.0 “ ANDROID 8.1 2 Vjet Garanci 1,669 -16% 10-25 Janar

RkJQdWJsaXNoZXIy NjI3MjY0